SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji Plus vs SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY

Pekao Obligacji Plus and SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY share 16 holdings, giving 23.0% portfolio overlap (12.5% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

23.0%Portfolio overlap
16Shared holdings
12.5%Weighted similarity

Side by side

Metric
Pekao Obligacji Plus
SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY
Manager
Pekao TFI
Superfund TFI
Category
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Low
Low
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
fundusz nie posiada benchmarku
Assets under management
2,17 mld PLN
134,84 mln PLN
Management fee
1,10%
1,20%
Year to date
+0.23%
+0.36%
1 year
+2.29%
+2.18%
3 years
+18.75%
+17.65%
5 years
+21.50%
+33.05%

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in Pekao Obligacji PlusWeight in SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY
Rzeczpospolita PolskaPL00001181887.69%8.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168515.06%12.50%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.82%13.43%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179907.57%4.23%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.29%3.54%
Lokum Deweloper S.A.PLLKMDW000980.17%1.04%
Anwim S.A.PLO3356000300.13%1.37%
NovDom Sp. z o.o.PLO3631000360.12%0.42%
Krakowski Bank SpółdzielczyPLO1582000170.11%1.67%
Cordia Polska Sp. Z o.o.PLCRDPF000250.09%1.35%
Invest Komfort Finance Sp. z o.o.PLO2515000160.09%0.68%
NDI Finance Sp. z o.o.PLO4272000120.09%0.92%
Victoria Dom S.A.PLVCTDM002490.04%2.55%
Rzeczpospolita PolskaPL00001094270.02%2.47%
Rzeczpospolita PolskaPL00001076110.01%4.13%

Compare interactively → Pekao Obligacji Plus Full profile → SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY Full profile →