SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 vs SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 and SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY share 15 holdings, giving 29.8% portfolio overlap (16.9% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

29.8%Portfolio overlap
15Shared holdings
16.9%Weighted similarity

Side by side

Metric
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY
Manager
Pekao TFI
Superfund TFI
Category
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Low
Low
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
fundusz nie posiada benchmarku
Assets under management
1,07 mld PLN
134,84 mln PLN
Management fee
1,20%
1,20%
Year to date
-0.79%
+0.36%
1 year
+1.68%
+2.18%
3 years
+20.37%
+17.65%
5 years
+24.49%
+33.05%

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2Weight in SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.10%12.50%
Rzeczpospolita PolskaPL000011818810.60%8.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152915.32%13.43%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179906.71%4.23%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.24%3.54%
Invest Komfort Finance Sp. z o.o.PLO2515000160.14%0.68%
Krakowski Bank SpółdzielczyPLO1582000170.11%1.67%
NovDom Sp. z o.o.PLO3631000360.11%0.42%
Anwim S.A.PLO3356000300.08%1.37%
Rzeczpospolita PolskaPL00001143930.06%4.24%
Rzeczpospolita PolskaPL00001076110.05%4.13%
Victoria Dom S.A.PLVCTDM002560.05%0.95%
Cordia Polska Sp. Z o.o.PLCRDPF000250.04%1.35%
NDI Finance Sp. z o.o.PLO4272000120.04%0.92%
Rzeczpospolita PolskaPL00001094270.02%2.47%

Compare interactively → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 Full profile → SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY Full profile →