SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek vs Erste Akcji Małych i Średnich Spółek

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek and Erste Akcji Małych i Średnich Spółek share 30 holdings, giving 47.2% portfolio overlap (30.9% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

47.2%Portfolio overlap
30Shared holdings
30.9%Weighted similarity

Side by side

Metric
PZU Akcji Małych i Średnich Spółek
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Manager
PZU TFI
Erste TFI
Category
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
70% mWIG40TR + 20% sWIG80TR + 10% WIBID 3M
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
Assets under management
195,40 mln PLN
769,50 mln PLN
Management fee
2,00%
2,00%
Year to date
+31.16%
+25.86%
1 year
+33.65%
+30.43%
3 years
+124.71%
+102.82%
5 years
+108.62%
+108.36%

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in PZU Akcji Małych i Średnich SpółekWeight in Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000186.67%8.32%
ING Bank S.A.PLBSK00000174.72%4.75%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000114.95%4.57%
Bank Millennium S.A.PLBIG00000165.08%3.78%
Inter Cars S.A.PLINTCS000102.70%3.94%
ASSECO POLAND SAPLSOFTB000162.30%3.70%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001119281.98%4.43%
cyber_Folks S.A.PLR2200000181.67%1.78%
Develia S.A.PLLCCRP000171.56%1.55%
ASBISC Enterprises Plc.CY10000317101.53%1.66%
Vercom S.A.PLVRCM0000162.03%1.48%
Asseco SEE S.A.PLASSEE000141.32%1.85%
Rainbow S.A.PLRNBWT000312.32%1.29%
Orange Polska S.A.PLTLKPL000171.25%2.49%
SHOPER S.A.PLSHPR0000211.24%1.20%

Compare interactively → PZU Akcji Małych i Średnich Spółek Full profile → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Full profile →