SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe vs SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO

inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe and SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO share 6 holdings, giving 7.3% portfolio overlap (3.9% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

7.3%Portfolio overlap
6Shared holdings
3.9%Weighted similarity

Side by side

Metric
inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe
SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO
Manager
PZU TFI
Skarbiec TFI
Category
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Low
Low
Benchmark
100% WIBID 1M
fundusz nie posiada benchmarku
Assets under management
603,83 mln PLN
300,99 mln PLN
Management fee
0,50%
0,85%
Year to date
+2.60%
+2.30%
1 year
+3.98%
+3.15%
3 years
+17.94%
+14.32%
5 years
+30.10%
—

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje KrótkoterminoweWeight in SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011569711.87%12.57%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011192810.55%1.64%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001180892.32%1.56%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011719810.26%0.33%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001145590.16%28.50%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001103830.16%26.74%

Compare interactively → inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe Full profile → SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO Full profile →