SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe vs Erste Dłużny Krótkoterminowy

inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe and Erste Dłużny Krótkoterminowy share 12 holdings, giving 56.4% portfolio overlap (39.2% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

56.4%Portfolio overlap
12Shared holdings
39.2%Weighted similarity

Side by side

Metric
inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe
Erste Dłużny Krótkoterminowy
Manager
PZU TFI
Erste TFI
Category
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Low
Low
Benchmark
100% WIBID 1M
100% GPWB-BWZ
Assets under management
603,83 mln PLN
5,80 mld PLN
Management fee
0,50%
0,80%
Year to date
+2.60%
+1.59%
1 year
+3.98%
+2.93%
3 years
+17.94%
+16.54%
5 years
+30.10%
+24.57%

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje KrótkoterminoweWeight in Erste Dłużny Krótkoterminowy
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011192810.55%12.83%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011817010.53%14.03%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011719810.26%12.46%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011569711.87%10.19%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001187748.67%10.79%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001189982.65%2.75%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003281.62%3.36%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001177434.37%0.90%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001185192.34%0.58%
PKO Bank Hipoteczny S.A.PLL2192000360.83%0.29%
Millennium Bank Hipoteczny S.A.PLMLNBH000141.32%0.12%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001179902.06%0.05%

Compare interactively → inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe Full profile → Erste Dłużny Krótkoterminowy Full profile →