SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

Erste Dłużny Krótkoterminowy vs Erste Prestiż Spokojna Inwestycja

Erste Dłużny Krótkoterminowy and Erste Prestiż Spokojna Inwestycja share 13 holdings, giving 42.2% portfolio overlap (26.7% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

42.2%Portfolio overlap
13Shared holdings
26.7%Weighted similarity

Side by side

Metric
Erste Dłużny Krótkoterminowy
Erste Prestiż Spokojna Inwestycja
Manager
Erste TFI
Erste TFI
Category
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Low
Low
Benchmark
100% GPWB-BWZ
100% WIRON
Assets under management
5,80 mld PLN
2,45 mld PLN
Management fee
0,80%
0,65%
Year to date
+1.59%
+2.31%
1 year
+2.93%
+3.33%
3 years
+16.54%
—
5 years
+24.57%
—

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in Erste Dłużny KrótkoterminowyWeight in Erste Prestiż Spokojna Inwestycja
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011192812.83%11.93%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011569710.19%24.72%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011877410.79%7.84%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011719812.46%5.10%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173702.62%2.81%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001189982.75%2.54%
SKARB PAŃSTWA WĘGIERXS25742671880.60%1.02%
SKARB PAŃSTWA WĘGIERXS20100263050.55%1.84%
PKO BANK HIPOTECZNY S.A.PLL2192000360.29%0.32%
PEKAO BANK HIPOTECZNY S.A.PLL1006000620.32%0.26%
PKO BANK HIPOTECZNY S.A.XS27878735410.58%0.26%
MILLENNIUM BANK HIPOTECZNY S.A.PLMLNBH000140.12%0.54%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179900.05%0.32%

Compare interactively → Erste Dłużny Krótkoterminowy Full profile → Erste Prestiż Spokojna Inwestycja Full profile →