SQUERY › Funds › Compare

SQUERY://COMPARE

Erste Akcji Małych i Średnich Spółek vs UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek

Erste Akcji Małych i Średnich Spółek and UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek share 36 holdings, giving 59.4% portfolio overlap (42.2% weighted similarity). Below: side-by-side returns and facts, and their largest common positions.

59.4%Portfolio overlap
36Shared holdings
42.2%Weighted similarity

Side by side

Metric
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek
Manager
Erste TFI
UNIQA TFI
Category
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Geographic focus
Poland
Poland
Risk level (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
90% mWIG40TR + 10% WIBOR 1Y
Assets under management
769,50 mln PLN
239,40 mln PLN
Management fee
2,00%
2,00%
Year to date
+27.09%
+30.51%
1 year
+32.52%
+34.72%
3 years
+103.91%
+127.01%
5 years
+110.40%
+110.49%

Top shared holdings

Issuer / InstrumentISINWeight in Erste Akcji Małych i Średnich SpółekWeight in UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000188.32%9.87%
ING BANK ŚLĄSKI S.A.PLBSK00000174.75%6.55%
XTB S.A.PLXTRDM000114.57%6.74%
INTER CARS S.A.PLINTCS000103.94%4.78%
BANK MILLENNIUM S.A.PLBIG00000163.78%4.49%
ASSECO POLAND S.A.PLSOFTB000163.70%3.44%
BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.PLBGZ00000103.13%4.54%
ORANGE POLSKA S.A.PLTLKPL000172.49%6.20%
AB S.A.PLAB000000191.79%2.00%
CYBER_FOLKS S.A.PLR2200000181.78%2.13%
ASBISC ENTERPRISES PLCCY10000317101.66%4.29%
DEVELIA S.A.PLLCCRP000171.55%3.29%
VERCOM S.APLVRCM0000161.48%1.64%
AUTO PARTNER S.A.PLATPRT000181.46%2.10%
RAINBOW TOURS S.A.PLRNBWT000311.29%1.71%

Compare interactively → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Full profile → UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek Full profile →