SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek vs PZU Akcji Małych i Średnich Spółek

ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek i PZU Akcji Małych i Średnich Spółek mają 8 wspólnych pozycji, co daje 7.2% pokrycia portfela (3.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

7.2%Pokrycie portfela
8Wspólne pozycje
3.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek
PZU Akcji Małych i Średnich Spółek
Zarządzający
ESALIENS TFI
PZU TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
70% mWIG40TR + 20% sWIG80TR + 10% WIBID 3M
Wartość aktywów
33,61 mln PLN
195,40 mln PLN
Od początku roku
+28.77%
+33.06%
1 rok
+28.76%
+36.44%
3 lata
+144.56%
+125.87%
5 lat
+45.53%
+111.64%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich SpolekUdział w PZU Akcji Małych i Średnich Spółek
SHOPER S.A.PLSHPR0000214.23%1.24%
CREOTECH QUANTUM S.A.PLCTHQM000183.20%1.11%
AUTO PARTNER S.A.PLATPRT000183.77%1.07%
VOXEL S.A.PLVOXEL000140.90%1.10%
SCANWAY S.A.PLSCWAY000187.06%0.82%
SYGNIS S.A.PLMODE0000191.72%0.68%
NEUCA S.A.PLTRFRM000180.67%0.72%
LIFTERO S.A.PLLFTER000185.82%0.66%

Porównaj interaktywnie → ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek Pełny profil → PZU Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil →