SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek vs Erste Akcji Małych i Średnich Spółek

ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek i Erste Akcji Małych i Średnich Spółek mają 9 wspólnych pozycji, co daje 6.9% pokrycia portfela (3.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

6.9%Pokrycie portfela
9Wspólne pozycje
3.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Zarządzający
ESALIENS TFI
Erste TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
Wartość aktywów
33,61 mln PLN
769,50 mln PLN
Od początku roku
+28.77%
+27.09%
1 rok
+28.76%
+32.52%
3 lata
+144.56%
+103.91%
5 lat
+45.53%
+110.40%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich SpolekUdział w Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
AUTO PARTNER S.A.PLATPRT000183.77%1.46%
HUUUGE INCUS44853H10861.85%1.30%
SHOPER S.A.PLSHPR0000214.23%1.20%
AILLERON S.A.PLWNDMB000101.31%0.88%
NEUCA S.A.PLTRFRM000180.67%1.54%
MFO S.A.PLMFO00000131.20%0.49%
MEDICALGORITHMICS S.A.PLMDCLG000154.32%0.37%
VOXEL S.A.PLVOXEL000140.90%0.32%
ANSWEAR.COM S.A.PLANSWR000190.24%0.75%

Porównaj interaktywnie → ESALIENS Subfundusz Malych i Srednich Spolek Pełny profil → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil →