SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji Plus vs Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO

Pekao Obligacji Plus i Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO mają 84 wspólnych pozycji, co daje 74.4% pokrycia portfela (60.7% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

74.4%Pokrycie portfela
84Wspólne pozycje
60.7%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji Plus
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO
Zarządzający
Pekao TFI
Pekao TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,7%)
Wartość aktywów
2,17 mld PLN
571,41 mln PLN
Od początku roku
+0.23%
-0.49%
1 rok
+2.29%
+1.93%
3 lata
+18.75%
+20.52%
5 lat
+21.50%
+25.42%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji PlusUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO
Rzeczpospolita PolskaPL000011899811.13%10.38%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181887.69%9.95%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179907.57%6.79%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185195.16%6.57%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168515.06%10.07%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.82%4.68%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177434.99%3.69%
Rzeczpospolita PolskaPL00001190873.23%3.81%
Rzeczpospolita PolskaPL00001053913.84%2.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.14%2.15%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.03%2.94%
Zjednoczone Stany MeksykańskieUS91087BAV271.94%1.76%
Republika RumuniiXS33074421971.91%1.70%
Bank Millennium S.A.PLBIG00004531.31%1.99%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.28%1.19%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji Plus Pełny profil → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO Pełny profil →