SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji Plus vs Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2

Pekao Obligacji Plus i Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 mają 86 wspólnych pozycji, co daje 73.7% pokrycia portfela (59.7% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

73.7%Pokrycie portfela
86Wspólne pozycje
59.7%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji Plus
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
Zarządzający
Pekao TFI
Pekao TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
Wartość aktywów
2,17 mld PLN
1,07 mld PLN
Od początku roku
+0.23%
-0.79%
1 rok
+2.29%
+1.68%
3 lata
+18.75%
+20.37%
5 lat
+21.50%
+24.49%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji PlusUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
Rzeczpospolita PolskaPL000011899811.13%10.69%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181887.69%10.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179907.57%6.71%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185195.16%6.56%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168515.06%11.10%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.82%5.32%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177434.99%3.56%
Rzeczpospolita PolskaPL00001190873.23%4.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001053913.84%2.27%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.14%2.23%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.03%3.16%
Zjednoczone Stany MeksykańskieUS91087BAV271.94%1.71%
Republika RumuniiXS33074421971.91%1.32%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.28%1.12%
Republika RumuniiXS23305036941.02%2.30%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji Plus Pełny profil → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 Pełny profil →