SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO vs Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO i Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 mają 72 wspólnych pozycji, co daje 83.2% pokrycia portfela (73.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

83.2%Pokrycie portfela
72Wspólne pozycje
73.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
Zarządzający
Pekao TFI
Pekao TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,7%)
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
Wartość aktywów
571,41 mln PLN
1,07 mld PLN
Od początku roku
-0.49%
-0.79%
1 rok
+1.93%
+1.68%
3 lata
+20.52%
+20.37%
5 lat
+25.42%
+24.49%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIOUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
Rzeczpospolita PolskaPL000011899810.38%10.69%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685110.07%11.10%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181889.95%10.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179906.79%6.71%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185196.57%6.56%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.68%5.32%
Rzeczpospolita PolskaPL00001190873.81%4.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177433.69%3.56%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.94%3.16%
Rzeczpospolita PolskaPL00001053912.26%2.27%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.15%2.23%
Republika RumuniiXS23305036942.12%2.30%
Zjednoczone Stany MeksykańskieUS91087BAV271.76%1.71%
Republika RumuniiXS33074421971.70%1.32%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.19%1.12%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO Pełny profil → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 Pełny profil →