SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 vs SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 i SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY mają 15 wspólnych pozycji, co daje 29.8% pokrycia portfela (16.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

29.8%Pokrycie portfela
15Wspólne pozycje
16.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY
Zarządzający
Pekao TFI
Superfund TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
1,07 mld PLN
134,84 mln PLN
Od początku roku
-0.79%
+0.36%
1 rok
+1.68%
+2.18%
3 lata
+20.37%
+17.65%
5 lat
+24.49%
+33.05%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2Udział w SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.10%12.50%
Rzeczpospolita PolskaPL000011818810.60%8.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152915.32%13.43%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179906.71%4.23%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.24%3.54%
Invest Komfort Finance Sp. z o.o.PLO2515000160.14%0.68%
Krakowski Bank SpółdzielczyPLO1582000170.11%1.67%
NovDom Sp. z o.o.PLO3631000360.11%0.42%
Anwim S.A.PLO3356000300.08%1.37%
Rzeczpospolita PolskaPL00001143930.06%4.24%
Rzeczpospolita PolskaPL00001076110.05%4.13%
Victoria Dom S.A.PLVCTDM002560.05%0.95%
Cordia Polska Sp. Z o.o.PLCRDPF000250.04%1.35%
NDI Finance Sp. z o.o.PLO4272000120.04%0.92%
Rzeczpospolita PolskaPL00001094270.02%2.47%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 Pełny profil → SUPERFUND OBLIGACYJNY UNIWERSALNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY OTWARTY Pełny profil →