SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2025 vs PPK inPZU 2025

Pekao PPK 2025 i PPK inPZU 2025 mają 57 wspólnych pozycji, co daje 24.0% pokrycia portfela (15.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

24.0%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
15.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2025
PPK inPZU 2025
Zarządzający
Pekao TFI
PZU TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Niskie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
242,24 mln PLN
1,03 mld PLN
Od początku roku
+4.08%
+3.54%
1 rok
+6.94%
+6.15%
3 lata
+30.29%
+28.13%
5 lat
+35.51%
+26.42%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2025Udział w PPK inPZU 2025
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004768.49%7.51%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003282.29%3.19%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181702.33%2.16%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.94%1.42%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.54%1.37%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167601.11%2.02%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.08%5.20%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189984.94%0.76%
Rzeczpospolita PolskaPL000011719815.29%0.53%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000160.53%0.92%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004680.45%0.82%
LPP S.A.PLLPP00000110.51%0.44%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000160.42%0.55%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.92%0.40%
Bank Gospodarstwa KrajowegoXS25302084901.02%0.30%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2025 Pełny profil → PPK inPZU 2025 Pełny profil →