SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2025 vs Allianz Plan Emerytalny 2025

Pekao PPK 2025 i Allianz Plan Emerytalny 2025 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 25.8% pokrycia portfela (15.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

25.8%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
15.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2025
Allianz Plan Emerytalny 2025
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Niskie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
242,24 mln PLN
237,67 mln PLN
Od początku roku
+4.28%
+3.36%
1 rok
+7.07%
+6.17%
3 lata
+30.33%
+28.71%
5 lat
+35.77%
+32.02%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2025Udział w Allianz Plan Emerytalny 2025
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004768.49%4.57%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.94%3.14%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.92%5.24%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.54%2.72%
Rzeczpospolita PolskaPL000011719815.29%2.65%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003282.29%5.74%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.25%7.90%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181702.33%0.92%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000003580.54%1.15%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000160.53%0.89%
LPP S.A.PLLPP00000110.51%0.54%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177435.58%0.45%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.55%0.45%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000160.42%0.53%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000180.29%0.28%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2025 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2025 Pełny profil →