SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2025 vs Erste PPK 2025

Pekao PPK 2025 i Erste PPK 2025 mają 45 wspólnych pozycji, co daje 28.1% pokrycia portfela (16.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

28.1%Pokrycie portfela
45Wspólne pozycje
16.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2025
Erste PPK 2025
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
242,24 mln PLN
48,17 mln PLN
Od początku roku
+4.08%
+5.22%
1 rok
+6.94%
+7.68%
3 lata
+30.29%
+30.37%
5 lat
+35.51%
+25.21%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2025Udział w Erste PPK 2025
Rzeczpospolita PolskaPL00001189984.94%4.23%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.55%4.07%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.54%3.22%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.92%7.42%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003282.29%3.47%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.25%3.66%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167601.11%1.86%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.08%8.20%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181702.33%0.93%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004840.90%1.90%
Tauron Polska Energia S.A.XS15779602030.91%0.84%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000160.53%1.13%
PKO Bank Hipoteczny S.A.XS27878735410.53%0.98%
LPP S.A.PLLPP00000110.51%0.49%
Alior Bank S.A.PLALIOR000450.46%0.47%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2025 Pełny profil → Erste PPK 2025 Pełny profil →