SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2025 vs PFR PPK 2025

Pekao PPK 2025 i PFR PPK 2025 mają 45 wspólnych pozycji, co daje 32.0% pokrycia portfela (19.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

32.0%Pokrycie portfela
45Wspólne pozycje
19.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2025
PFR PPK 2025
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Niskie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
242,24 mln PLN
40,85 mln PLN
Od początku roku
+4.08%
+2.88%
1 rok
+6.94%
+5.81%
3 lata
+30.29%
+26.49%
5 lat
+35.51%
+28.75%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2025Udział w PFR PPK 2025
Rzeczpospolita PolskaPL000011719815.29%6.71%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.94%5.15%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.55%5.14%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.54%6.05%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181702.33%6.01%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.92%2.10%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003282.29%1.49%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.25%3.90%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167601.11%7.03%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000160.53%0.84%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000160.42%0.50%
LPP S.A.PLLPP00000110.51%0.36%
Allegro.eu S.A.LU22373807900.29%0.41%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000180.29%0.31%
Dino Polska S.A.PLDINPL000110.22%0.24%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2025 Pełny profil → PFR PPK 2025 Pełny profil →