SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2025 vs UNIQA Emerytura 2025

Pekao PPK 2025 i UNIQA Emerytura 2025 mają 51 wspólnych pozycji, co daje 18.0% pokrycia portfela (9.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

18.0%Pokrycie portfela
51Wspólne pozycje
9.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2025
UNIQA Emerytura 2025
Zarządzający
Pekao TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
242,24 mln PLN
88,88 mln PLN
Od początku roku
+4.08%
+2.95%
1 rok
+6.94%
+5.57%
3 lata
+30.29%
+28.15%
5 lat
+35.51%
+26.07%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2025Udział w UNIQA Emerytura 2025
Rzeczpospolita PolskaPL000011719815.29%5.25%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.94%4.12%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.25%7.99%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167601.11%12.81%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.55%1.10%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.08%9.05%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004768.49%0.79%
Bank Gospodarstwa KrajowegoXS27782724710.47%0.52%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000160.53%0.36%
Allegro.eu S.A.LU22373807900.29%0.45%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000180.29%0.27%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000160.42%0.19%
LPP S.A.PLLPP00000110.51%0.18%
BNP Paribas Polska S.A.PLBGZ00000100.14%0.22%
Kruk S.A.PLO1636000110.11%0.11%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2025 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2025 Pełny profil →