SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2030 vs Allianz Plan Emerytalny 2030

Pekao PPK 2030 i Allianz Plan Emerytalny 2030 mają 52 wspólnych pozycji, co daje 36.0% pokrycia portfela (22.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

36.0%Pokrycie portfela
52Wspólne pozycje
22.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2030
Allianz Plan Emerytalny 2030
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
478,87 mln PLN
477,41 mln PLN
Od początku roku
+7.66%
+6.07%
1 rok
+11.61%
+9.64%
3 lata
+44.30%
+38.76%
5 lat
+47.02%
+38.36%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2030Udział w Allianz Plan Emerytalny 2030
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.64%5.11%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004765.65%4.55%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.46%4.52%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.90%8.22%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.03%2.11%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171983.57%2.08%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003281.69%3.49%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000161.33%1.84%
LPP S.A.PLLPP00000111.08%1.31%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000161.10%1.08%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181700.93%2.30%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.79%4.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179900.71%4.55%
Orlen S.A.PLPKN00000180.60%1.32%
Dino Polska S.A.PLDINPL000110.58%0.83%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2030 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2030 Pełny profil →