SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2030 vs UNIQA Emerytura 2030

Pekao PPK 2030 i UNIQA Emerytura 2030 mają 56 wspólnych pozycji, co daje 29.6% pokrycia portfela (17.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

29.6%Pokrycie portfela
56Wspólne pozycje
17.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2030
UNIQA Emerytura 2030
Zarządzający
Pekao TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
478,87 mln PLN
197,44 mln PLN
Od początku roku
+7.66%
+5.80%
1 rok
+11.61%
+9.48%
3 lata
+44.30%
+42.36%
5 lat
+47.02%
+40.40%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2030Udział w UNIQA Emerytura 2030
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.46%9.46%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.90%9.65%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.50%2.21%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.89%2.67%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171983.57%1.59%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000161.33%1.31%
Allegro.eu S.A.LU22373807900.97%1.31%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.79%2.21%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000180.73%0.79%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179900.71%3.88%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000161.10%0.68%
Orlen S.A.PLPKN00000180.60%0.92%
LPP S.A.PLLPP00000111.08%0.59%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000110.58%0.53%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004765.65%0.52%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2030 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2030 Pełny profil →