SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2035 vs PPK inPZU 2035

Pekao PPK 2035 i PPK inPZU 2035 mają 60 wspólnych pozycji, co daje 31.1% pokrycia portfela (20.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

31.1%Pokrycie portfela
60Wspólne pozycje
20.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2035
PPK inPZU 2035
Zarządzający
Pekao TFI
PZU TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
676,23 mln PLN
2,42 mld PLN
Od początku roku
+13.28%
+10.06%
1 rok
+18.30%
+14.52%
3 lata
+62.70%
+54.66%
5 lat
+66.04%
+49.17%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2035Udział w PPK inPZU 2035
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000162.72%3.34%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004762.47%4.29%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.17%1.94%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.57%1.82%
LPP S.A.PLLPP00000112.05%1.67%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.34%1.61%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.97%1.54%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.28%1.50%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.53%1.46%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.57%1.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152910.94%5.00%
Orlen S.A.PLPKN00000180.91%2.31%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004682.54%0.79%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.80%0.74%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189986.41%0.72%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2035 Pełny profil → PPK inPZU 2035 Pełny profil →