SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2035 vs Allianz Plan Emerytalny 2035

Pekao PPK 2035 i Allianz Plan Emerytalny 2035 mają 47 wspólnych pozycji, co daje 35.1% pokrycia portfela (22.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

35.1%Pokrycie portfela
47Wspólne pozycje
22.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2035
Allianz Plan Emerytalny 2035
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
676,23 mln PLN
789,02 mln PLN
Od początku roku
+13.28%
+11.08%
1 rok
+18.30%
+15.78%
3 lata
+62.70%
+58.69%
5 lat
+66.04%
+54.39%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2035Udział w Allianz Plan Emerytalny 2035
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.34%5.33%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.80%2.87%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000162.72%3.27%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.57%6.33%
LPP S.A.PLLPP00000112.05%2.21%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004762.47%1.87%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.17%1.81%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.57%1.72%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.57%1.88%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171981.42%1.45%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.15%1.46%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.28%1.00%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152910.94%4.47%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.53%0.91%
Orlen S.A.PLPKN00000180.91%2.36%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2035 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2035 Pełny profil →