SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2035 vs Goldman Sachs Emerytura 2035

Pekao PPK 2035 i Goldman Sachs Emerytura 2035 mają 59 wspólnych pozycji, co daje 25.4% pokrycia portfela (15.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

25.4%Pokrycie portfela
59Wspólne pozycje
15.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2035
Goldman Sachs Emerytura 2035
Zarządzający
Pekao TFI
Goldman Sachs TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
676,23 mln PLN
502,65 mln PLN
Od początku roku
+13.28%
+11.29%
1 rok
+18.30%
+15.06%
3 lata
+62.70%
+60.64%
5 lat
+66.04%
+58.10%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2035Udział w Goldman Sachs Emerytura 2035
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.34%3.12%
State Street SPDR MSCI World UCITS ETFIE00BFY0GT143.08%5.83%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000162.72%3.61%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.57%2.85%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181888.32%2.38%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.17%2.21%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004682.54%2.10%
LPP S.A.PLLPP00000112.05%1.97%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.57%1.93%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.28%1.43%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.15%1.03%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.80%0.99%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152910.94%3.33%
Orlen S.A.PLPKN00000180.91%2.35%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.53%0.80%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2035 Pełny profil → Goldman Sachs Emerytura 2035 Pełny profil →