SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2035 vs Erste PPK 2035

Pekao PPK 2035 i Erste PPK 2035 mają 44 wspólnych pozycji, co daje 42.6% pokrycia portfela (27.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

42.6%Pokrycie portfela
44Wspólne pozycje
27.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2035
Erste PPK 2035
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
676,23 mln PLN
167,36 mln PLN
Od początku roku
+13.28%
+15.11%
1 rok
+18.30%
+20.09%
3 lata
+62.70%
+70.12%
5 lat
+66.04%
+61.20%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2035Udział w Erste PPK 2035
Rzeczpospolita PolskaPL00001189986.41%4.74%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.80%4.48%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181888.32%2.75%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000162.72%3.86%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.57%2.77%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.57%2.74%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.28%2.68%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.97%3.59%
LPP S.A.PLLPP00000112.05%1.68%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.80%1.65%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.57%2.15%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.53%1.94%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.15%1.07%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004682.54%0.95%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152910.94%3.78%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2035 Pełny profil → Erste PPK 2035 Pełny profil →