SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2035 vs PFR PPK 2035

Pekao PPK 2035 i PFR PPK 2035 mają 46 wspólnych pozycji, co daje 36.3% pokrycia portfela (22.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

36.3%Pokrycie portfela
46Wspólne pozycje
22.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2035
PFR PPK 2035
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
676,23 mln PLN
102,31 mln PLN
Od początku roku
+13.76%
+12.38%
1 rok
+18.88%
+17.86%
3 lata
+62.52%
+59.91%
5 lat
+66.75%
+58.22%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2035Udział w PFR PPK 2035
Rzeczpospolita PolskaPL00001181888.32%3.16%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000162.72%3.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.57%3.65%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.34%2.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.80%2.46%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.57%2.21%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.17%2.06%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.97%3.22%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.28%1.72%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.57%1.75%
LPP S.A.PLLPP00000112.05%1.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171981.42%4.19%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.53%1.10%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.15%0.99%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152910.94%1.06%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2035 Pełny profil → PFR PPK 2035 Pełny profil →