SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2040 vs Subfundusz Emerytura 2040

Pekao PPK 2040 i Subfundusz Emerytura 2040 mają 57 wspólnych pozycji, co daje 34.4% pokrycia portfela (21.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

34.4%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
21.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2040
Subfundusz Emerytura 2040
Zarządzający
Pekao TFI
PKO TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
657,57 mln PLN
772,43 mln PLN
Od początku roku
+15.95%
+15.37%
1 rok
+21.96%
+19.74%
3 lata
+72.66%
+73.67%
5 lat
+76.22%
+69.90%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2040Udział w Subfundusz Emerytura 2040
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.02%4.28%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168519.69%2.26%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.25%2.25%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.22%2.45%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177432.80%2.07%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.73%2.07%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.67%1.62%
LPP S.A.PLLPP00000112.93%1.57%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.56%2.27%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.65%1.12%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.10%2.62%
Orlen S.A.PLPKN00000181.02%3.63%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.08%0.98%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.03%0.85%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171980.75%1.45%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2040 Pełny profil → Subfundusz Emerytura 2040 Pełny profil →