SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2040 vs Allianz Plan Emerytalny 2040

Pekao PPK 2040 i Allianz Plan Emerytalny 2040 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 34.9% pokrycia portfela (22.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

34.9%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
22.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2040
Allianz Plan Emerytalny 2040
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
657,57 mln PLN
921,83 mln PLN
Od początku roku
+15.95%
+16.15%
1 rok
+21.96%
+22.01%
3 lata
+72.66%
+71.51%
5 lat
+76.22%
+66.85%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2040Udział w Allianz Plan Emerytalny 2040
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.02%4.46%
LPP S.A.PLLPP00000112.93%3.07%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185193.07%2.49%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.25%2.47%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.22%2.58%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168519.69%2.16%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.99%1.68%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.65%2.13%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.56%7.26%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.67%1.37%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.08%1.29%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.10%3.82%
Orlen S.A.PLPKN00000181.02%3.28%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171980.75%0.73%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005002780.78%0.69%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2040 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2040 Pełny profil →