SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2045 vs Allianz Plan Emerytalny 2045

Pekao PPK 2045 i Allianz Plan Emerytalny 2045 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 37.8% pokrycia portfela (24.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

37.8%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
24.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2045
Allianz Plan Emerytalny 2045
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
509,49 mln PLN
864,96 mln PLN
Od początku roku
+18.37%
+16.23%
1 rok
+24.79%
+22.34%
3 lata
+84.68%
+74.59%
5 lat
+88.25%
+67.47%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2045Udział w Allianz Plan Emerytalny 2045
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.24%4.74%
LPP S.A.PLLPP00000113.27%3.23%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168517.21%3.07%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.05%2.72%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.45%2.76%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.39%2.84%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.90%1.99%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.79%1.63%
Orlen S.A.PLPKN00000181.55%3.47%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.19%1.46%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.16%1.29%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004761.60%1.28%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.18%4.04%
Kruk S.A.PLKRK00000100.79%0.70%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.70%5.50%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2045 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2045 Pełny profil →