SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2045 vs Erste PPK 2045

Pekao PPK 2045 i Erste PPK 2045 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 44.0% pokrycia portfela (28.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

44.0%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
28.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2045
Erste PPK 2045
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
509,49 mln PLN
158,13 mln PLN
Od początku roku
+18.37%
+21.95%
1 rok
+24.79%
+28.35%
3 lata
+84.68%
+92.54%
5 lat
+88.25%
+80.21%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2045Udział w Erste PPK 2045
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.24%5.43%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.19%3.79%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.05%3.40%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.45%3.84%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189985.61%2.40%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.39%2.90%
LPP S.A.PLLPP00000113.27%2.31%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.41%2.29%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.16%2.69%
Orlen S.A.PLPKN00000181.55%4.16%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.51%1.38%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.90%1.24%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.18%2.75%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.24%1.09%
Jeronimo Martins SGPS S.A.PTJMT0AE00010.85%1.10%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2045 Pełny profil → Erste PPK 2045 Pełny profil →