SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2045 vs PFR PPK 2045

Pekao PPK 2045 i PFR PPK 2045 mają 46 wspólnych pozycji, co daje 38.6% pokrycia portfela (24.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

38.6%Pokrycie portfela
46Wspólne pozycje
24.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2045
PFR PPK 2045
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
509,49 mln PLN
87,04 mln PLN
Od początku roku
+18.37%
+17.36%
1 rok
+24.79%
+24.28%
3 lata
+84.68%
+81.81%
5 lat
+88.25%
+75.03%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2045Udział w PFR PPK 2045
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.24%5.18%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.05%2.99%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.19%2.52%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.39%2.55%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.51%2.24%
LPP S.A.PLLPP00000113.27%2.22%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.24%1.95%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.79%2.31%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.16%1.58%
Orlen S.A.PLPKN00000181.55%5.19%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168517.21%1.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.45%1.51%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.90%1.46%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.18%4.02%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.41%1.04%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2045 Pełny profil → PFR PPK 2045 Pełny profil →