SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2045 vs UNIQA Emerytura 2045

Pekao PPK 2045 i UNIQA Emerytura 2045 mają 54 wspólnych pozycji, co daje 34.6% pokrycia portfela (21.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

34.6%Pokrycie portfela
54Wspólne pozycje
21.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2045
UNIQA Emerytura 2045
Zarządzający
Pekao TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
509,49 mln PLN
348,19 mln PLN
Od początku roku
+18.37%
+15.98%
1 rok
+24.79%
+22.15%
3 lata
+84.68%
+80.29%
5 lat
+88.25%
+76.75%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2045Udział w UNIQA Emerytura 2045
Rzeczpospolita PolskaPL00001168517.21%4.60%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.24%3.90%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.19%3.67%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.16%2.28%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.05%2.02%
LPP S.A.PLLPP00000113.27%1.75%
Orlen S.A.PLPKN00000181.55%3.01%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.39%1.54%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.18%1.42%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.51%1.06%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.74%0.77%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.70%5.87%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.41%0.67%
Grupa Kęty S.A.PLKETY0000110.87%0.67%
Tauron Polska Energia S.A.PLTAURN000110.62%0.82%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2045 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2045 Pełny profil →