SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2050 vs Allianz Plan Emerytalny 2050

Pekao PPK 2050 i Allianz Plan Emerytalny 2050 mają 53 wspólnych pozycji, co daje 39.4% pokrycia portfela (25.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

39.4%Pokrycie portfela
53Wspólne pozycje
25.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2050
Allianz Plan Emerytalny 2050
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2050
zdefiniowanej daty PPK 2050
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
317,96 mln PLN
690,98 mln PLN
Od początku roku
+20.31%
+19.68%
1 rok
+27.18%
+27.20%
3 lata
+90.07%
+84.64%
5 lat
+94.21%
+77.07%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2050Udział w Allianz Plan Emerytalny 2050
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.85%6.05%
LPP S.A.PLLPP00000113.76%4.72%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.32%3.62%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.67%3.64%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%2.49%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.67%1.95%
Orlen S.A.PLPKN00000181.67%5.00%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.43%1.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.36%1.76%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.59%1.34%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.40%1.23%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.20%5.55%
Kruk S.A.PLKRK00000100.83%1.02%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.82%0.81%
Vercom S.A.PLVRCM0000161.99%0.77%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2050 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2050 Pełny profil →