SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2050 vs PFR PPK 2050

Pekao PPK 2050 i PFR PPK 2050 mają 50 wspólnych pozycji, co daje 39.8% pokrycia portfela (25.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

39.8%Pokrycie portfela
50Wspólne pozycje
25.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2050
PFR PPK 2050
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2050
zdefiniowanej daty PPK 2050
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
317,96 mln PLN
55,09 mln PLN
Od początku roku
+20.31%
+18.96%
1 rok
+27.18%
+26.35%
3 lata
+90.07%
+88.26%
5 lat
+94.21%
+79.88%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2050Udział w PFR PPK 2050
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.85%5.69%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.32%3.32%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.67%2.80%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.67%2.82%
LPP S.A.PLLPP00000113.76%2.48%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.97%1.80%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.43%1.77%
Orlen S.A.PLPKN00000181.67%5.76%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.68%1.54%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%1.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.36%1.87%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.40%1.27%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.20%4.46%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.39%1.19%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.59%1.15%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2050 Pełny profil → PFR PPK 2050 Pełny profil →