SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2055 vs Allianz Plan Emerytalny 2055

Pekao PPK 2055 i Allianz Plan Emerytalny 2055 mają 53 wspólnych pozycji, co daje 39.7% pokrycia portfela (25.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

39.7%Pokrycie portfela
53Wspólne pozycje
25.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2055
Allianz Plan Emerytalny 2055
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
193,29 mln PLN
505,80 mln PLN
Od początku roku
+20.42%
+19.70%
1 rok
+27.21%
+27.13%
3 lata
+90.53%
+84.40%
5 lat
+93.95%
+76.32%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2055Udział w Allianz Plan Emerytalny 2055
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.41%6.02%
LPP S.A.PLLPP00000113.91%4.69%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.24%3.60%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.70%3.59%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.11%2.48%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.46%1.94%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.44%1.51%
Orlen S.A.PLPKN00000181.37%4.97%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.92%1.33%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.32%1.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.20%1.17%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.15%5.52%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185191.56%0.96%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.85%0.81%
Vercom S.A.PLVRCM0000161.99%0.76%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2055 Pełny profil → Allianz Plan Emerytalny 2055 Pełny profil →