SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2055 vs PFR PPK 2055

Pekao PPK 2055 i PFR PPK 2055 mają 50 wspólnych pozycji, co daje 40.8% pokrycia portfela (26.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

40.8%Pokrycie portfela
50Wspólne pozycje
26.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2055
PFR PPK 2055
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
193,29 mln PLN
33,12 mln PLN
Od początku roku
+21.16%
+20.49%
1 rok
+28.12%
+28.27%
3 lata
+90.31%
+90.61%
5 lat
+95.14%
+84.02%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2055Udział w PFR PPK 2055
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.41%5.81%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.24%3.37%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.46%2.84%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.70%2.97%
LPP S.A.PLLPP00000113.91%2.54%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.44%1.79%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.17%1.72%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.11%1.64%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187743.18%1.48%
Orlen S.A.PLPKN00000181.37%5.83%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.32%1.77%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.20%1.18%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.92%1.17%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.15%4.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185191.56%1.13%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2055 Pełny profil → PFR PPK 2055 Pełny profil →