SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2055 vs UNIQA Emerytura 2055

Pekao PPK 2055 i UNIQA Emerytura 2055 mają 60 wspólnych pozycji, co daje 36.8% pokrycia portfela (23.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

36.8%Pokrycie portfela
60Wspólne pozycje
23.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2055
UNIQA Emerytura 2055
Zarządzający
Pekao TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
193,29 mln PLN
183,78 mln PLN
Od początku roku
+20.42%
+18.48%
1 rok
+27.21%
+25.41%
3 lata
+90.53%
+87.04%
5 lat
+93.95%
+83.33%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2055Udział w UNIQA Emerytura 2055
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.41%4.77%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.46%4.30%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.20%3.00%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.24%2.47%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.44%2.72%
LPP S.A.PLLPP00000113.91%2.12%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.70%1.82%
Orlen S.A.PLPKN00000181.37%3.57%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.15%1.69%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.17%0.87%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.85%0.91%
Grupa Kęty S.A.PLKETY0000110.87%0.79%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.92%0.78%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.72%4.77%
Vercom S.A.PLVRCM0000161.99%0.66%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2055 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2055 Pełny profil →