SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2060 vs Subfundusz Emerytura 2060

Pekao PPK 2060 i Subfundusz Emerytura 2060 mają 57 wspólnych pozycji, co daje 34.9% pokrycia portfela (22.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

34.9%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
22.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2060
Subfundusz Emerytura 2060
Zarządzający
Pekao TFI
PKO TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2060
zdefiniowanej daty PPK 2060
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
81,17 mln PLN
179,10 mln PLN
Od początku roku
+20.17%
+19.09%
1 rok
+26.62%
+23.86%
3 lata
+89.21%
+88.80%
5 lat
+93.42%
+81.51%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2060Udział w Subfundusz Emerytura 2060
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.29%5.42%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.83%2.81%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.69%3.09%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.43%2.02%
LPP S.A.PLLPP00000114.22%1.99%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.58%1.83%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%1.39%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177431.74%1.35%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.73%1.25%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.37%1.23%
Orlen S.A.PLPKN00000181.19%4.57%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.87%1.06%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.01%3.31%
Kruk S.A.PLKRK00000100.78%0.78%
Tauron Polska Energia S.A.PLTAURN000110.76%0.98%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2060 Pełny profil → Subfundusz Emerytura 2060 Pełny profil →