SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2060 vs PFR PPK 2060

Pekao PPK 2060 i PFR PPK 2060 mają 49 wspólnych pozycji, co daje 38.4% pokrycia portfela (24.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

38.4%Pokrycie portfela
49Wspólne pozycje
24.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2060
PFR PPK 2060
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2060
zdefiniowanej daty PPK 2060
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
81,17 mln PLN
14,27 mln PLN
Od początku roku
+20.98%
+20.78%
1 rok
+27.60%
+28.73%
3 lata
+89.07%
+90.41%
5 lat
+94.72%
+87.04%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2060Udział w PFR PPK 2060
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.29%5.79%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.43%2.85%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.83%3.38%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.69%2.91%
LPP S.A.PLLPP00000114.22%2.54%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.73%1.80%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%1.63%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.58%1.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.56%1.41%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.87%1.35%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.28%1.63%
Orlen S.A.PLPKN00000181.19%5.80%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.01%4.49%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.37%0.88%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185190.88%0.95%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2060 Pełny profil → PFR PPK 2060 Pełny profil →