SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Subfundusz Skarbowy vs Erste Dłużny Krótkoterminowy

Subfundusz Skarbowy i Erste Dłużny Krótkoterminowy mają 15 wspólnych pozycji, co daje 42.2% pokrycia portfela (26.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

42.2%Pokrycie portfela
15Wspólne pozycje
26.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Subfundusz Skarbowy
Erste Dłużny Krótkoterminowy
Zarządzający
PKO TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
100% GPWB-BWZ
Wartość aktywów
93,15 mln PLN
5,80 mld PLN
Od początku roku
+2.00%
+1.59%
1 rok
+3.28%
+2.93%
3 lata
+16.80%
+16.54%
5 lat
+21.93%
+24.57%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Subfundusz SkarbowyUdział w Erste Dłużny Krótkoterminowy
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL000011192811.95%12.83%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001171988.82%12.46%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001181705.85%14.03%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001187743.18%10.79%
BGKPL00005003283.10%3.36%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001156972.67%10.19%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001173703.47%2.62%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001152911.79%3.35%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001177433.77%0.90%
BGKPL00005004840.70%2.56%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001185190.50%0.58%
PKO BANK HIPOTECZNYPLL2192000360.06%0.29%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001179905.75%0.05%
PKO BPPLPKO00000990.02%0.37%
PZUPLPZU00000370.02%0.58%

Porównaj interaktywnie → Subfundusz Skarbowy Pełny profil → Erste Dłużny Krótkoterminowy Pełny profil →