SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek vs ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek i ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek mają 26 wspólnych pozycji, co daje 46.2% pokrycia portfela (30.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

46.2%Pokrycie portfela
26Wspólne pozycje
30.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PZU Akcji Małych i Średnich Spółek
ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek
Zarządzający
PZU TFI
Rockbridge TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
70% mWIG40TR + 20% sWIG80TR + 10% WIBID 3M
90% mWIG40TR + 10% WIBOR O/N
Wartość aktywów
195,40 mln PLN
105,56 mln PLN
Od początku roku
+31.16%
+30.77%
1 rok
+33.65%
+36.47%
3 lata
+124.71%
+132.16%
5 lat
+108.62%
+104.39%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PZU Akcji Małych i Średnich SpółekUdział w ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000186.67%9.80%
Bank Millennium S.A.PLBIG00000165.08%6.24%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000114.95%7.57%
ING Bank S.A.PLBSK00000174.72%7.88%
Rainbow S.A.PLRNBWT000312.32%2.13%
Vercom S.A.PLVRCM0000162.03%2.02%
Diagnostyka SAPLDGNST000122.11%1.95%
cyber_Folks S.A.PLR2200000181.67%2.08%
Develia S.A.PLLCCRP000171.56%2.28%
ASBISC Enterprises Plc.CY10000317101.53%2.76%
NEWAG S.A.PLNEWAG000121.55%1.47%
ENEA S.A.PLENEA0000131.41%2.87%
DOM Development S.A.PLDMDVL000121.28%1.54%
Orange Polska S.A.PLTLKPL000171.25%5.41%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.85%1.20%

Porównaj interaktywnie → PZU Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil → ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek Pełny profil →