SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek vs SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek i SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO mają 20 wspólnych pozycji, co daje 34.0% pokrycia portfela (20.7% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

34.0%Pokrycie portfela
20Wspólne pozycje
20.7%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PZU Akcji Małych i Średnich Spółek
SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO
Zarządzający
PZU TFI
Skarbiec TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
70% mWIG40TR + 20% sWIG80TR + 10% WIBID 3M
70% mWIG40TR + 10% sWIG80TR + 10% WIG20TR + 10% WIBID O/N
Wartość aktywów
195,40 mln PLN
400,88 mln PLN
Od początku roku
+31.16%
+30.82%
1 rok
+33.65%
+31.14%
3 lata
+124.71%
+104.12%
5 lat
+108.62%
+80.74%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PZU Akcji Małych i Średnich SpółekUdział w SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000186.67%9.40%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000114.95%9.16%
Comp S.A.PLCMP00000172.73%4.37%
Inter Cars S.A.PLINTCS000102.70%3.61%
ING Bank S.A.PLBSK00000174.72%2.45%
ASSECO POLAND SAPLSOFTB000162.30%2.17%
Bank Millennium S.A.PLBIG00000165.08%2.16%
Diagnostyka SAPLDGNST000122.11%3.46%
Vercom S.A.PLVRCM0000162.03%2.71%
cyber_Folks S.A.PLR2200000181.67%3.04%
VOXEL S.A.PLVOXEL000141.10%3.34%
Cyfrowy Polsat S.A.PLCFRPT000131.08%5.67%
Auto Partner S.A.PLATPRT000181.07%3.70%
Mo-BRUK SAPLMOBRK000131.04%4.73%
SHOPER S.A.PLSHPR0000211.24%0.97%

Porównaj interaktywnie → PZU Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil → SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO Pełny profil →