SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek vs Erste Akcji Małych i Średnich Spółek

PZU Akcji Małych i Średnich Spółek i Erste Akcji Małych i Średnich Spółek mają 30 wspólnych pozycji, co daje 47.2% pokrycia portfela (30.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

47.2%Pokrycie portfela
30Wspólne pozycje
30.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PZU Akcji Małych i Średnich Spółek
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Zarządzający
PZU TFI
Erste TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
70% mWIG40TR + 20% sWIG80TR + 10% WIBID 3M
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
Wartość aktywów
195,40 mln PLN
769,50 mln PLN
Od początku roku
+31.16%
+25.86%
1 rok
+33.65%
+30.43%
3 lata
+124.71%
+102.82%
5 lat
+108.62%
+108.36%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PZU Akcji Małych i Średnich SpółekUdział w Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000186.67%8.32%
ING Bank S.A.PLBSK00000174.72%4.75%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000114.95%4.57%
Bank Millennium S.A.PLBIG00000165.08%3.78%
Inter Cars S.A.PLINTCS000102.70%3.94%
ASSECO POLAND SAPLSOFTB000162.30%3.70%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001119281.98%4.43%
cyber_Folks S.A.PLR2200000181.67%1.78%
Develia S.A.PLLCCRP000171.56%1.55%
ASBISC Enterprises Plc.CY10000317101.53%1.66%
Vercom S.A.PLVRCM0000162.03%1.48%
Asseco SEE S.A.PLASSEE000141.32%1.85%
Rainbow S.A.PLRNBWT000312.32%1.29%
Orange Polska S.A.PLTLKPL000171.25%2.49%
SHOPER S.A.PLSHPR0000211.24%1.20%

Porównaj interaktywnie → PZU Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil →