SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe vs SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO

inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe i SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO mają 6 wspólnych pozycji, co daje 7.3% pokrycia portfela (3.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

7.3%Pokrycie portfela
6Wspólne pozycje
3.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe
SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO
Zarządzający
PZU TFI
Skarbiec TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
100% WIBID 1M
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
603,83 mln PLN
300,99 mln PLN
Od początku roku
+2.60%
+2.30%
1 rok
+3.98%
+3.15%
3 lata
+17.94%
+14.32%
5 lat
+30.10%
—

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje KrótkoterminoweUdział w SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011569711.87%12.57%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011192810.55%1.64%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001180892.32%1.56%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011719810.26%0.33%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001145590.16%28.50%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001103830.16%26.74%

Porównaj interaktywnie → inPZU Inwestycji Ostrożnych Obligacje Krótkoterminowe Pełny profil → SKARBIEC-Krótkoterminowy Skarbowy FIO Pełny profil →