SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PPK inPZU 2035 vs Erste PPK 2035

PPK inPZU 2035 i Erste PPK 2035 mają 59 wspólnych pozycji, co daje 39.0% pokrycia portfela (27.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

39.0%Pokrycie portfela
59Wspólne pozycje
27.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PPK inPZU 2035
Erste PPK 2035
Zarządzający
PZU TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
2,42 mld PLN
167,36 mln PLN
Od początku roku
+10.64%
+15.73%
1 rok
+15.18%
+20.81%
3 lata
+54.64%
+70.26%
5 lat
+49.96%
+62.07%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PPK inPZU 2035Udział w Erste PPK 2035
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001152915.00%3.78%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000163.34%3.86%
ORLEN S.A.PLPKN00000182.31%2.48%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001170241.82%2.74%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.71%2.02%
LPP S.A.PLLPP00000111.67%1.68%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001119281.63%1.76%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001187741.54%3.59%
Allegro.eu SALU22373807901.50%2.68%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003283.16%1.49%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.46%1.94%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.26%2.15%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181701.81%1.24%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000000440.97%1.20%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001168511.61%0.83%

Porównaj interaktywnie → PPK inPZU 2035 Pełny profil → Erste PPK 2035 Pełny profil →