SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Plan Emerytalny 2045 vs Erste PPK 2045

Allianz Plan Emerytalny 2045 i Erste PPK 2045 mają 44 wspólnych pozycji, co daje 46.0% pokrycia portfela (30.7% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

46.0%Pokrycie portfela
44Wspólne pozycje
30.7%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Plan Emerytalny 2045
Erste PPK 2045
Zarządzający
Allianz TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
864,96 mln PLN
158,13 mln PLN
Od początku roku
+17.26%
+22.86%
1 rok
+23.64%
+29.45%
3 lata
+75.02%
+92.96%
5 lat
+68.96%
+81.54%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz Plan Emerytalny 2045Udział w Erste PPK 2045
Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SAPLPKO00000164.74%5.43%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.47%4.16%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SAPLPZU00000112.84%2.90%
Skarb PaństwaPL00001185192.76%3.84%
Kghm Polska Miedź SAPLKGHM0000174.04%2.75%
Bank Pekao SAPLPEKAO000162.72%3.40%
Skarb PaństwaPL00001152913.95%2.48%
LPP SAPLLPP00000113.23%2.31%
Skarb PaństwaPL00001173702.13%3.70%
Skarb PaństwaPL00001137835.50%2.04%
Santander Bank Polska S.A.PLBZ000000441.72%1.67%
Allegro.eu SALU22373807901.46%3.79%
CD Projekt Red SAPLOPTTC000111.40%1.42%
Benefit Systems SAPLBNFTS000181.29%2.69%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.99%1.24%

Porównaj interaktywnie → Allianz Plan Emerytalny 2045 Pełny profil → Erste PPK 2045 Pełny profil →