SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Plan Emerytalny 2045 vs PFR PPK 2045

Allianz Plan Emerytalny 2045 i PFR PPK 2045 mają 53 wspólnych pozycji, co daje 55.7% pokrycia portfela (39.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

55.7%Pokrycie portfela
53Wspólne pozycje
39.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Plan Emerytalny 2045
PFR PPK 2045
Zarządzający
Allianz TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
864,96 mln PLN
87,04 mln PLN
Od początku roku
+16.23%
+17.36%
1 rok
+22.34%
+24.28%
3 lata
+74.59%
+81.81%
5 lat
+67.47%
+75.03%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz Plan Emerytalny 2045Udział w PFR PPK 2045
Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SAPLPKO00000164.74%5.18%
Kghm Polska Miedź SAPLKGHM0000174.04%4.02%
ETF_iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0873.94%10.07%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.47%5.19%
Bank Pekao SAPLPEKAO000162.72%2.99%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SAPLPZU00000112.84%2.55%
LPP SAPLLPP00000113.23%2.22%
Skarb PaństwaPL00001173702.13%2.64%
Skarb PaństwaPL00001127362.72%2.09%
Santander Bank Polska S.A.PLBZ000000441.72%1.91%
Skarb PaństwaPL00001170241.63%2.31%
Skarb PaństwaPL00001181701.57%2.22%
Skarb PaństwaPL00001168513.07%1.53%
Skarb PaństwaPL00001185192.76%1.51%
Allegro.eu SALU22373807901.46%2.52%

Porównaj interaktywnie → Allianz Plan Emerytalny 2045 Pełny profil → PFR PPK 2045 Pełny profil →