SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Plan Emerytalny 2060 vs PFR PPK 2060

Allianz Plan Emerytalny 2060 i PFR PPK 2060 mają 55 wspólnych pozycji, co daje 58.5% pokrycia portfela (41.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

58.5%Pokrycie portfela
55Wspólne pozycje
41.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Plan Emerytalny 2060
PFR PPK 2060
Zarządzający
Allianz TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2060
zdefiniowanej daty PPK 2060
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
245,99 mln PLN
14,27 mln PLN
Od początku roku
+19.34%
+19.55%
1 rok
+26.74%
+27.23%
3 lata
+84.01%
+90.14%
5 lat
+76.38%
+85.14%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz Plan Emerytalny 2060Udział w PFR PPK 2060
Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SAPLPKO00000165.89%5.79%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.86%5.80%
Kghm Polska Miedź SAPLKGHM0000175.41%4.49%
ETF_iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0873.96%11.60%
Bank Pekao SAPLPEKAO000163.55%3.38%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SAPLPZU00000113.34%2.91%
LPP SAPLLPP00000115.28%2.54%
Allegro.eu SALU22373807901.94%2.85%
Santander Bank Polska S.A.PLBZ000000441.89%2.14%
Skarb PaństwaPL00001173701.70%1.72%
CD Projekt Red SAPLOPTTC000111.97%1.64%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.41%1.63%
Benefit Systems SAPLBNFTS000181.44%1.80%
Skarb PaństwaPL00001170241.36%1.63%
Skarb PaństwaPL00001179901.35%1.47%

Porównaj interaktywnie → Allianz Plan Emerytalny 2060 Pełny profil → PFR PPK 2060 Pełny profil →