SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Goldman Sachs Emerytura 2045 vs Erste PPK 2045

Goldman Sachs Emerytura 2045 i Erste PPK 2045 mają 47 wspólnych pozycji, co daje 32.7% pokrycia portfela (21.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

32.7%Pokrycie portfela
47Wspólne pozycje
21.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Goldman Sachs Emerytura 2045
Erste PPK 2045
Zarządzający
Goldman Sachs TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
855,58 mln PLN
158,13 mln PLN
Od początku roku
+17.26%
+22.86%
1 rok
+21.89%
+29.45%
3 lata
+80.80%
+92.96%
5 lat
+77.05%
+81.54%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Goldman Sachs Emerytura 2045Udział w Erste PPK 2045
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.01%5.43%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.40%4.16%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.08%3.40%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000173.23%2.75%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.60%2.90%
S.A.PLLPP00000112.78%2.31%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152912.08%2.48%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807902.02%3.79%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137831.62%2.04%
SANTANDER BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.60%1.67%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.67%1.42%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.59%1.38%
ALIOR BANK S.A.PLALIOR000451.38%2.29%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.42%1.24%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001119281.15%1.12%

Porównaj interaktywnie → Goldman Sachs Emerytura 2045 Pełny profil → Erste PPK 2045 Pełny profil →