SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Goldman Sachs Emerytura 2035 vs Erste PPK 2035

Goldman Sachs Emerytura 2035 i Erste PPK 2035 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 33.3% pokrycia portfela (20.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

33.3%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
20.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Goldman Sachs Emerytura 2035
Erste PPK 2035
Zarządzający
Goldman Sachs TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
502,65 mln PLN
167,36 mln PLN
Od początku roku
+11.29%
+15.11%
1 rok
+15.06%
+20.09%
3 lata
+60.64%
+70.12%
5 lat
+58.10%
+61.20%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Goldman Sachs Emerytura 2035Udział w Erste PPK 2035
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000163.61%3.86%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152913.33%3.78%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167604.70%2.80%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137832.85%2.77%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181882.38%2.75%
ORLEN S.A.PLPKN00000182.35%2.48%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.31%2.02%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000111.93%2.15%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179902.01%1.76%
S.A.PLLPP00000111.97%1.68%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173701.67%5.12%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001119281.63%1.76%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807901.43%2.68%
BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGOPL00005003281.37%1.49%
SANTANDER BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.13%1.20%

Porównaj interaktywnie → Goldman Sachs Emerytura 2035 Pełny profil → Erste PPK 2035 Pełny profil →