SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

inPZU Akcje Polskie Małych i Średnich Spółek vs Erste Akcji Małych i Średnich Spółek

inPZU Akcje Polskie Małych i Średnich Spółek i Erste Akcji Małych i Średnich Spółek mają 57 wspólnych pozycji, co daje 51.2% pokrycia portfela (34.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

51.2%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
34.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
inPZU Akcje Polskie Małych i Średnich Spółek
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Zarządzający
PZU TFI
Erste TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
50% mWIG40TR + 50% sWIG80TR
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
Wartość aktywów
76,46 mln PLN
769,50 mln PLN
Od początku roku
+19.36%
+27.09%
1 rok
+21.05%
+32.52%
3 lata
+99.43%
+103.91%
5 lat
+83.98%
+110.40%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w inPZU Akcje Polskie Małych i Średnich SpółekUdział w Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000184.93%8.32%
ING Bank S.A.PLBSK00000174.78%4.75%
Bank Millennium S.A.PLBIG00000163.90%3.78%
ASSECO POLAND SAPLSOFTB000163.01%3.70%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000112.65%4.57%
Orange Polska S.A.PLTLKPL000173.05%2.49%
Inter Cars S.A.PLINTCS000102.42%3.94%
BNP Paribas Bank Polska Spółka AkcyjnaPLBGZ00000101.81%3.13%
Develia S.A.PLLCCRP000171.61%1.55%
Bank Handlowy S.A.PLBH000000121.30%1.21%
Echo Investment S.A.PLECHPS000191.19%2.46%
Asseco Business Solutions S.A.PLABS00000182.31%1.15%
ASBISC Enterprises Plc.CY10000317101.12%1.66%
Comp S.A.PLCMP00000172.67%1.11%
Diagnostyka SAPLDGNST000121.01%1.07%

Porównaj interaktywnie → inPZU Akcje Polskie Małych i Średnich Spółek Pełny profil → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil →